Koszty firmowe w jednym miejscu

Marka VATS powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, którzy szukają produktów z wielu branż.

Łączymy 10 lat doświadczenia w handlu i IT

Oferujemy możliwość współpracy zarówno w systemie B2B jak i B2C. Udostępniamy nasze zaplecze informatyczne i sprzedażowe i dajemy możliwość wprowadzenia swoich produktów na nasze platformy a sami zajmujemy się dystrybucją i aktywnym szukaniem klientów.

Regularnie poszerzamy asortyment. Dążymy do tego aby zaoferować Państwu pomoc w każdej branży dostępnej na rynku, codziennie aktualizując dostępne produkty.

Poza wysoką jakością obsługi i komfortem zakupów, zapewniamy także bezpieczeństwo. Dane osobowe, które Klient udostępnia nam w chwili zamówienia, są w pełni chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia. W przypadku pytań lub problemów z zakupionym u nas sprzętem Dział Wsparcia Technicznego udzieli szybkiej i fachowej pomocy. Do wszystkich sytuacji podchodzimy indywidualnie i dokładnie analizujemy każdy przypadek, aby zapewnić jak najlepsze rozwiązanie.

Rozwijamy się każdego dnia i cały czas poszerzamy naszą grupę dostawców. Jeśli prowadzisz działalność handlową lub oferujesz usługi w sektorze B2B - sprawdź warunki współpracy.