Wyposażenie salonu kosmetycznego

Miło nam poinformować, że oferta na profesjonalne wyposażenie salonu kosmetycznego zostanie wkrótce zaktualizowana o nowe pozycje. Bez względu na to czy interesują Państwa artykuły jednorazowe czy urządzenia kosmetyczne - w najbliższych dniach wprowadzonych do sklepu VATS zostanie ponad 1300 nowych produktów. Jakiego rodzaju będą to produkty?

Poszerzymy ofertę lampy lupy, stoliki, urządzenia i kombajny profesjonalne oraz meble i urządzenia fryzjerskie. Stale powiększa się również oferta na produkty takie jak frezarki i frezy do paznokci, autoklawy, kosmetyki, fotele i taborety.

Zapanować nad chaosem

Każda osoba planująca otworzyć swój gabinet lub salon kosmetyczny staje przed wyzwaniem związanym z kompletacją sprzętu podczas urządzania miejsca pracy. Na rynku istnieje wielu producentów jak i istnieje duża liczba hurtowni, które oferują bardzo zróżnicowany sprzęt do zabiegów jak i związany z wyposażeniem salonu. O ile w przypadku prostych urządzeń, mebli czy zestawów nie ma większego znaczenia na jaki produkt się zdecydujemy bo główną rolę będzie odgrywała cena i wygląd, o tyle w przypadku profesjonalnych urządzeń np. do masażu, depilacji czy pedicure sytuacja nie jest już taka prosta.

Ceny urządzeń kosmetycznych

Wydatek związany z zakupem np. urządzeń fryzjerskich, lamp kosmetycznych czy elektrycznie regulowanych foteli jest już poważniejszym wyzwaniem nad którym warto się zastanowić dłużej. Szukając hurtowni kosmetycznej warto sprawdzić czy w przypadku większych zakupów sklep kosmetyczny oferuje rabaty oraz czy posiada w swojej ofercie inne artykuły, które mogą okazać się przydatne w wyposażeniu salonu.

W ramach naszego sklepu oprócz dostępu do szerokiej gamy artykułów umożliwiamy również negocjacje cen jak i możliwość kompleksowego wyposażenia salonu nie tylko w urządzenia profesjonalne związane z kosmetologią ale również w np. niezbędny sprzęt elektroniczny czy system monitoringu wizyjnego. Na wszystkie zakupy powyżej 300zł istnieje możliwość wzięcia leasingu. W związku z tym, że pierwsze wyposażenie salonu kosmetycznego robi się tylko raz - warto się do tego przygotować.

Wyposażenie salonu to nie tylko kosmetyka

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, nasz sklep rozszerza swoją ofertę nie tylko o przedmioty związane z branżą beauty. Dużą wagę przywiązujemy do możliwie szerokiej dostępności produktów również z branż takich jak elektronika, RTV i AGD. Wiadomo przecież, że jednym z najczęściej używanych przedmiotów podczas przerw jest chociażby stolik, czajnik i radio :) Wyposażanie salonów od dziś staje się jeszcze przyjemniejsze. Możesz już wszystko załatwić w jednym miejscu.
Napisz nam jakie masz potrzeby a my zajmiemy się resztą.